Hjem-IS depot Aalborg

Åbningstid:
Mandag – Torsdag: kl. 9.00 – 15.00
Fredag: kl. 9.00 – 14.00
Lørdag: kl. 8.00 – 11.00
Depotet holder lukket alle helligdage.
Kontakt i stedet kundeservice.
Adresse:
Tarmvej 6
9220 Aalborg
E-mail:
aalborg@hjem-is.dk
Telefon:
96 86 01 55

Hjem-IS depot Bornholm

Åbningstid:
Depotet er åbnet efter aftale.
Ring på tlf. 92 44 42 22
Adresse:
v/Rikke Boss
Køllergårdsvej 3
3700 Rønne
E-mail:
bornholm@hjem-is.dk
Telefon:
92 44 42 22

Hjem-IS depot Fyn

Åbningstid:
Mandag – Fredag: kl. 9.00 – 14.00
Lørdag: kl. 8.30 – 9.30
Depotet holder lukket alle helligdage.
Kontakt i stedet kundeservice.
Adresse:
Teknikvej 30
5260 Odense S
E-mail: 
fyn@hjem-is.dk
Telefon:
64 43 22 66

Hjem-IS depot Hillerød

Åbningstid:
Mandag – Fredag: kl. 10.00 – 15.00
Lørdag: kl. 8.30 – 10.30
Depotet holder lukket alle helligdage.
Kontakt i stedet kundeservice.
Adresse:
Ydunsvej 4
3400 Hillerød
E-mail:
hilleroed@hjem-is.dk
Telefon:
48 25 45 24

Hjem-IS depot Holstebro

Åbningstid:
Mandag – Torsdag: kl. 9.00 – 15.00
Fredag: kl. 9.00 – 14.00
Lørdag: kl. 8.00 – 10.00
Depotet holder lukket alle helligdage.
Kontakt i stedet kundeservice.
Adresse:
Nybovej 35
7500 Holstebro
E-mail:
Holstebro@hjem-is.dk
Telefon:
97 42 03 30 

Hjem-IS depot Kolding

Åbningstid:
Mandag – Torsdag: kl. 9.00-15.00
Fredag: kl. 9.00-14.00
Lørdag: kl. 9.00-10.00
Depotet holder lukket alle helligdage.
Kontakt i stedet kundeservice.
Adresse:
Venusvej 4 A
6000 Kolding
E-mail:
kolding@hjem-is.dk
Telefon:
75 10 11 12

Hjem-IS depot Ringsted

Se Hjem-IS bilens issortiment i de grønne områder

Åbningstid:
Mandag – Fredag: kl. 9.00 – 14.00
Lørdag: kl. 8.00 – 9.30
Depotet holder lukket alle helligdage.
Kontakt i stedet kundeservice.
Adresse:
Kobbervej 4
4100 Ringsted
E-mail:
ringsted@hjem-is.dk
Telefon:
57 61 73 78

Hjem-IS depot Skanderborg

Åbningstid:
Mandag – Torsdag: kl. 9.00 – 15.00
Fredag: kl. 9.00 – 14.00
Lørdag: kl. 8.30 -09.30
Depotet holder lukket alle helligdage.
Kontakt i stedet kundeservice.
Adresse:
Niels Bohrs Vej 31, Stilling
8660 Skanderborg
E-mail:
skanderborg@hjem-is.dk
Telefon:
86 52 36 44

Hjem-IS depot Skovlunde

Åbningstid:
Mandag – Fredag: kl. 9.00 – 14.30
Lørdag: kl. 8.00 – 10.00
Telefonåbningstider: 
Mandag – Fredag: kl. 10.00 – 15.00
Lørdag: kl. 8.00 – 10.00
Depotet holder lukket alle helligdage.
Kontakt i stedet kundeservice.
Adresse:
Mileparken 13
2740 Skovlunde
E-mail:
skovlunde@hjem-is.dk
Telefon:
44 68 19 56

Hjem-IS depot Vordingborg

Åbningstid:
Mandag – Fredag: kl. 9.00 – 14.00
Lørdag: kl. 8.00 – 9.30
Depotet holder lukket alle helligdage.
Kontakt i stedet kundeservice.
Adresse:
Hækken 2
4760 Vordingborg
E-mail:
vordingborg@hjem-is.dk
Telefon:
56 66 17 10

Levering og Afhentning

Hvis du har valgt leveringen ”Afhentning ved Hjem-IS depot”, kan du hente dine varer hos dit lokale depot inden for deres åbningstid, dog tidligst dagen efter ordreafgivelse ellers ved aftale med depotet. Depoterne har ikke åbent om søndagen.

Hvis du har valgt “Aftal tid og leveringssted” bliver du kontaktet af dit lokale Hjem-IS depot vedr. en leveringsdato, som passer både dig og når Hjem-IS bilen er i nærheden af din bopæl.

Tilmeld dig vores nyhedsbrev her

Så får du adgang til fede tilbud, konkurrencer og mange flere fordele!

Henter leveringsinformation - vent venligst (dette kan tage op til 30 sekunder)